Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

przez | 18 czerwca 2023
siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Mimo że parę tygodni temu minęły Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, warto już pochylić się nad plażową prezencją.

Do okresu wakacyjnego jeszcze pół roku, a więc dokładnie tyle, żeby zapisać się na aerobic bądź siłownię i zmodyfikować jadłospis. Parę tygodni przed wakacjami sale fitness są wypełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy usiłują polepszyć swój wygląd w niewielkim czasie.To stracone nadzieje, bo poprawianie sylwetki wymaga dużej liczby dni ciężkiej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.

Żeby zaaplikować sobie odpowiedni schemat ćwiczeniowy oraz sposób żywienia, trzeba poszukać podpowiedzi w cyberprzestrzeni. Powinno się bezwzględnie pamiętać, że każdy jest wyjątkowy i nie można ściągać schematów ćwiczeń i menu kulturystów bez modyfikacji. Nie czytaj głupawych pisemek kolorowych, gdzie w każdym odcinku oferuje się podobno wspaniałe metody na dużą masę mięśniową w parę tygodni. Takie transformacje są abstrakcyjne, nawet przy łykaniu najnowszych suplementów. Ale pewne suplementy są warte kupna, poniżej prezentujemy parę odmian.

Thermo fat burner
Taki suplement jest wart nabycia. Klasyczny suplement diety na odchudzanie zazwyczaj ma w sobie parę popularnych związków, które wzmagają spalanie tłuszczu – np. kofeinę. (Reklama: dieta owocowo warzywna wczasy węglowodanowa na mase). Z wielu badań dowiedziano się, że takie suplementy posiadają mocne działanie aktywujące, to znaczy wzmacniają nastrój trenującego, a ich efektywność jest raczej mała. O ile masz kłopoty z układem krążenia, lepiej nie bierz takich suplementów, gdyż wysoka zawartość stymulantów może sprawić złe samopoczucie.

Baton białkowy
Głównymi nieprzyjaciółmi osoby, która pragnie uzyskać szczupłą sylwetkę, są naturalnie słodkości. Mało kto wie, że cukier jest gorszy dla ciała i sylwetki niż oczerniany tłuszcz. Jeśli dręczy cię chęć na zjedzenie czegoś smacznego trzeba nabyć kilka dobrych batonów białkowych. (Reklama: białko dla początkujących). Tego typu suplementy są zwykle wytwarzane z białka serwetkowego oraz słodzików i aromatów. Na naszym rynku można nabyć szeroką gamę smaków i odmian batonów białkowych, każdy kupi sobie swój ulubiony słodki smak.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*