Pasjonujące gry menedżerskie na wyciągnięcie ręki

przez | 7 lutego 2024
Dysponowaniem sieciowymi zasobami trudnią się przez wiele godzin dziennie miliony ludzi na świecie. Męska część użytkowników internetu rozumie pod tym słowem piłkarskiego Football Managera. Poza znanym FM, w sieci wyszukamy jednak o wiele więcej przykładów sportowych gier menedżerskich, nie tylko piłkarskich.

Zwolennicy przesiadywania online godzinami mają w czym wybierać. Miłośnicy speedwaya dysponują możliwością inicjowania wyjątkowej drużyny żużlowej, rozwoju umiejętności zawodników i infrastruktury sportowej. O całości przekonamy się odpalając grę pod logiem Speedway Manager SCM. Identyczne zasady stosowane są przy zarządzaniu Formułą 1 (F1MMO), tenisistą (Rocking Rackets), czy skoczkiem narciarskim (Ski Jumps.pl). Najwięcej odmian, bo przeszło setka, występuje w piłkarskich menagerach.
Gry menedżerskie mają to do siebie, że w równie dużym stopniu skupiają się na osiągnięciach sportowych (mecze, pojedynki), jak i zarządzaniu uzyskanym kapitałem – w grach tych dysponujemy punktami. Jako sieciowi prezesi klubów piłkarskich, siatkarskich itp.

Czy poszukujesz świeżych danych na opisywany temat? Jeśli tak, to przenieś się do źródła (http://metfix.com.pl/jak-zmierzyc-gwint-calowy/), na którym znajdziesz atrakcyjne wiadomości, które zapadną Ci w pamięć na długo.

jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za doprowadzenie konkretnych sportowców na szczyt. W naszej gestii leży też zbudowanie dla drużyny dogodnej bazy przygotowawczej, terminowe wypłacanie zarobków, czy dbanie o wskaźnik zdrowia i przemęczenia piłkarza (także w wirtualnym świecie nasi reprezentanci potrafią się męczyć).

Praca zespołowa

Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com

Chwilowy urlop czy odpoczynek dla piłkarzy czy zawodnika solo (np. tenisisty) pozwoli odzyskać płynność i zmniejszyć przemęczenie – niczym w prawdziwym świecie.

Gry (gry menadżerskie), to także sposobność realizowania i testowania się jako bukmacher. To doskonałe narzędzie do sprawdzenia swojego „karcianego” i ruletkowego szczęścia (rzecz jasna za wirtualne pieniądze). Rzeczywiście tego rodzaju gry mogą się okazać typowaniem na internetowym forum i przypominać zabawę internautów, którzy typują mecze ulubionych lig i przewidują osiągnięcia swoich ulubieńców narciarskich, tenisowych itp.
Takie zarządzanie nic nie kosztuje, niesie za sobą rywalizację i wiele frajdy z trafień i błędów. Sukces w wirtualnym typowaniu może stać się impulsem do pójścia do prawdziwego bukmachera i dalszej zabawy – takiej za prawdziwe pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*