Fitness w stolicy Wielkopolski dla wszystkich.

przez | 4 maja 2023
Sieć klubów fitness w Poznaniu zrodziła się z zamiłowania do ruchu. Istnieją od 2004 roku. Kluczowym celem jest pokazanie innym jak ważna dla zdrowia jest sprawność fizyczna. Ruch ma wielki wpływ na samopoczucie. W klubach fintess w Poznaniu oprócz kompetentnego podejścia do zajęć treningowych, propaguje się też zdrowym lifestylem i umiejętnością bawienia się ruchem.

Trening

Autor: marshel
Źródło: http://www.sxc.hu
By pomóc osiągnąć ten stan oraz cele treningowe powstała sieć stylowych klubów fitness w Poznaniu. Każdy z nich ma siłownię wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt, przestronne, klimatyzowane i komfortowe sale do zajęć grupowych. W szatniach można odprężyć się biorąc kąpiel w saunie rzymskiej.

W klubach fitness w Poznaniu są dostępne rozmaite kategorie zajęć. Wzmacnianie – to grypa zajęć fitness poznań opartych na specjalnie dobranych zestawach ćwiczeń, kształtujących sylwetkę poprzez wzmacnianie poszczególnych mięśni. Dzięki zróżnicowaniu zajęć każdy z uczestników może dobrać stosowne dla siebie ćwiczenia, które pozwolą osiągnąć założone cele treningowe.

Power to zajęcia intensywne. Wykonuje się tam szybsze zmiany ćwiczeń, pozycji a także więcej ćwiczeń dynamicznych, podskoków jak również elementów interwałowych. Podczas tych zajęć męczysz się więcej aniżeli na zwykłych zajęciach wzmacniających a do tego tracisz więcej kalorii. Choreo to zajęcia choreograficzne o średniej intensywności, ukierunkowane na spalanie tłuszczu oraz na polepszenie aktywności fizycznej (capitalstudio.pl/studio.html). W czasie lekcji choreografii, instruktor wprowadza etapami kolejne elementy układu, które kończą się tak zwanym finałem. Lekcje rozwijają ruchowo oraz poprawiają koordynację. Ćwiczenia Body and Mind to spokojne formy zajęć, które uczą kontroli nad własnym ciałem oraz prawidłowego oddechu.

Ciekawi Cię ten tekst? Jeżeli tak, to odwiedź źródło (http://www.pomocpsychologa.pl/kontakt/) a przeczytasz tam atrakcyjne informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Zajęcia te określane są mianem psychofizycznej aktywności. Za pomocą wzmacniania ciała oraz pracy nad każdą jego częścią, a także naukę poprawnego oddechu są niezwykle efektywną formą zajęć ruchowych, która przynosi ogromne korzyści dla organizmu.

Oprócz tego kluby fitness w Poznaniu oferują zajęcia dla młodych matek i osób starszychZajęcia dla matek, zadedykowane są dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas w ciąży jak i po porodzie ze swoimi maluszkami.Za sprawą tym zajęciom każda mama może dobrze przygotować się do porodu oraz szybko wrócić do formy po porodzie. Ćwiczenia zadedykowane są dla osób zdrowych. Z przeznaczeniem dla Seniorów powstała również oferta zajęć i karnetów skierowanych specjalnie dla tej grupy, chcąc zachęcić ją do polepszenia sprawności fizycznej, a tym samym do ulepszenia jakości życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*