Nawierzchnie sportowe powinny okazać się odporne na ścieranie

przez | 15 lutego 2023
Tartan idealnie pasuje na podłogi
Kiedy projektujemy halę sportową, lub bieżnię powinniśmy posiadać świadomość, że jej nawierzchnia będzie wytrzymała i odporna na tarcie. Dlatego właśnie musimy się koncentrować wyłącznie na tych produktach, które świetnie pasują na nawierzchnie sportowe i zaoferują nam pewność, że nic się z nimi nie będzie działo, nawet gdy będą na nie działały różnorakie czynniki pogodowe.

Boisko piłkarskie z tartanu

Autor: LEGI
Źródło: www.legi-polska.pl
Przez to też przeważnie w takich miejscach wykorzystywany okazuje się być tartan eltan S/E,a więc produkt(zobacz etykiety gwarancyjne hologram) poliuretanowy, który jest bardzo wytrzymały oraz który będzie wytrzymały nawet na bardzo wysokie temperatury. To również sprawia, że zazwyczaj będzie on wykorzystywany na obiektach sportowych, gdyż tworzy solidną oraz sprężystą powierzchnię.

Klej d4 złapie wszystkoOd czasu do czasu dzieje się tak, że pragniemy ze sobą związać jakieś materiały, które nie nadają się zbytnio do połączenia. Wtenczas musimy popatrzeć na klej do drewna Chemolan B4/M, który idealnie nadaje się do ciężkich zadań. Odpowiednia struktura tego kleju spowoduje, że z jednej strony jest on w stanie połączyć ze sobą najróżniejsze materiały, z drugiej niesamowicie prędko zasycha, a dodatkowo jeszcze jest mocny i nawet wysokie temperatury nie będą posiadały wpływu na jego właściwości. Właśnie to wszystko powoduje, że klej poliuretanowy intechemol ten okazuje się być stosowany również w przemyśle, bo to co zostanie za jego pomocą złączone, już nie będzie dawało się rozłączyć, co daje gwarancję skuteczności.

Wszystko powinno okazać się mocne
Nierzadko gdy chcemy z czegoś wykorzystywać, pragniemy posiadać świadomość, że będzie wytrzymałe. Przez to przed wykorzystaniem, trzeba przeczytać o danym materiale oraz sprawdzić, czy nadaje się do naszego zadania. Jedynie wtedy będziemy mieli świadomość, że będziemy usatysfakcjonowani z własnej decyzji oraz że nie będziemy zmuszeni się zamartwiać o wytrzymałość danego materiału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*