Niejeden właściciel spółki chce, żeby jego pracownicy byli w biurze wydajni

przez | 20 sierpnia 2023
Atmosfera w biurze bywa niebywale istotną kwestią, która wpływa na pracę w zespole. Z tego powodu trzeba troszczyć się o integrację pracowników.

rozwiązanie

Autor: Manolo Gómez
Źródło: http://www.flickr.com
integracja firmowa

Autor: Midland
Źródło: Midland
Każda szanująca się spółka powinna wyznaczać część wypracowanych środków na to, żeby jej pracownicy mogli poznać się od tej prywatnej strony. Wtedy duża szansa będzie na to, że łatwiej będzie im dochodzić do konsensusu w biurze. W zależności od tego, czy spółka jest mała czy wielka, to należy organizować wspólne atrakcje dla całej załogi lub wybranych teamów. Mogą to być wypady na wspólny obiad lub piwo, albo coś bardziej wystrzałowego, co zostanie w pamięci wszystkich na długo — na przykład strzelnica, tor (odwiedź nas na wrocław tor wyścigowy) wyścigowy czy paintball. Jeżeli mamy zamiar zaskarbić sobie przychylność podwładnych, to takiego typu decyzje możemy im oddać pod głosowanie. Można też urządzić weekendowy wypad pracowników połączony chociażby z zajęciami z kontaktów z klientem. W przyjemnej scenerii, na przykład w hotelu ze SPA ludzie chętniej będą chłonąć wiedzę. Jeśli więc zaciekawiła nas integracja firmowa, to wydaje się to być rewelacyjny plan. Przecież kolegów z działu, w którym pracujemy, widujemy często częściej aniżeli małżonkę oraz potomstwo. Warto zatem zadbać o przyjemne relacje w zespole. Nie zapominajmy, że w każdym momencie możemy się zgłosić do firmy, która zajmuje się organizacją tego rodzaju wyjazdów.

Będziemy mogli wstępnie nakreślić im, jakie są nasze oczekiwania i zostawić wszystko na ich barkach. Zapewne mile nas zaskoczą. Przecież dla nich to chleb powszedni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*